Tuborg GREEN

Tuborg - це популярне і улюблене пиво мільйонів людей в більш ніж 70 країнах світу. Це напій незалежних, впевнених у собі людей, які насолоджуються життям зі смаком і легко приймають найновіші тенденції суспільства. Пиво Tuborg має тонкий, неповторний легкий смак. Штрихи стилю - в новаторстві підходів, відкритості марки і неупередженості до стереотипів.

«Tuborg GREEN» - це найбільш вдалий початок будь-якої вечірки, на якій нікому не доведеться сумувати! Легке і освіжаюче пиво в дуже стильній пляшці з музичною пробкою, яка гарантує завзятий свист - початок кращих миттєвостей твого життя! Просто потягни за кільце! 

Рассказать друзьям:
Другие события
Завтрак в День всех влюбленных! Так холодно, что хочется тепла-тепла. Больше не можем терпеть. Хотим рассказать про самый теплый день в году - День влюбленных.  
Праздничные пироги и торты Наши пекари с любовью испекут для вас праздничные пироги и торты, чтобы новогодние поздравления были особенно теплыми.  
Девичники в Tequila House с El Jimador Январь - Девичники в Tequila House с текилой El Jimador - 100% агава, 100% текила. Каждый четверг:
Все события Архив событий