Grimbergen
empty:general/phones_bottom

Пиво "Grimbergen" представлене різноманіттям сортів, що мають бельгійське абатське походження. 

За легендою, вперше пиво Grimbergen було зварене в 1128 році в Грімбергенському абатстві, котре розташоване неподалік Брюсселя (Бельгія). Відтоді абатство горіло тричі - в 1142, 1566 та 1798 роках і тричі посавало з попелу. Знову піднімалися кам'яні стіни та відроджувався рецепт абатського пива. Саме тому і досі девізом пива Grimbergen є слова, розташовані на етикетці - "Ardet nec consumitur", що перекладаються з латини як "Спалений, але не знищений". Сьогодні виробляється на декількох виробничих центрах: в Бельгії та Франції.

В Україні "Grimbergen" представлене трьома сортами, що продаються як в в кегах, так і пляшках: Grimbergen Blanche, Grimbergen Blonde та Grimbergen Double-Ambree.

Рассказать друзьям:
Другие события
Новые ланчи в Sam’s Steak House Ждем вас на ланчи с 12:00 до 16:00 в будни. Теперь мы предлагаем три вида на выбор:
Дегустация виски The Macallan, Highland Park и Naked Grouse Друзья, у нас появилась новая дегустация синг молтов. Четыре абсолютно разные сеты, которые раскрывают вкус виски The Macallan, Highland Park и Naked Grouse.
Ресторан "Buddha-Bar" приглашает попробовать обновленное меню! Бренд-шеф составил меню из европейских и паназиатских хитов в авторской версии - 4 вида спринг роллов от 130 грн., тар-тар из лосося с икрой тобико 240 грн., рыба меч с овощами 385 грн, стейк...
Игристая пятница в Tbiliso!
Мы объявляем каждую пятницу в сети ресторанов Tbiliso – ИГРИСТОЙ!  
Все события Архив событий