Carlsberg
empty:general/phones_bottom

Історія пива Carlsberg почалася в 1847 році. Carlsberg - це культовий бренд, знаменитий на весь світ своїм чудовим смаком і якістю. Нотки солоду і злаків допомагають створити чудовий напій.


Протягом 170 років ми зробили багато відкриттів, якими з радістю ділимося з усім світом і по сьогоднішній день:

  • Саме вчені лабораторії Carlsberg відкрили pH шкалу, яка є вимірником якості і безпеки продуктів споживання в усьому світі.
  • Саме в лабораторії Carlsberg вперше вивели чисту культуру пивних дріжджів, що значно поліпшило якість продукту. Це відкриття зробило революцію в світовому пивоварінні.
  • Вчені лабораторії Carlsberg сприяли розвитку нового сорту ячменю, стійкого до кліматичних змін, що довше зберігає пиво свіжим і надає йому більш насичений смак.


Але ми ніколи не зупинялися на наукових досягненнях. Наш внесок неоціненний в області науки і мистецтва, спорту, зокрема футболу.

Рассказать друзьям:
Другие события
Новые ланчи в Sam’s Steak House Ждем вас на ланчи с 12:00 до 16:00 в будни. Теперь мы предлагаем три вида на выбор:
Дегустация виски The Macallan, Highland Park и Naked Grouse Друзья, у нас появилась новая дегустация синг молтов. Четыре абсолютно разные сеты, которые раскрывают вкус виски The Macallan, Highland Park и Naked Grouse.
Ресторан "Buddha-Bar" приглашает попробовать обновленное меню! Бренд-шеф составил меню из европейских и паназиатских хитов в авторской версии - 4 вида спринг роллов от 130 грн., тар-тар из лосося с икрой тобико 240 грн., рыба меч с овощами 385 грн, стейк...
Игристая пятница в Tbiliso!
Мы объявляем каждую пятницу в сети ресторанов Tbiliso – ИГРИСТОЙ!  
Все события Архив событий