Carlsberg

Історія пива Carlsberg почалася в 1847 році. Carlsberg - це культовий бренд, знаменитий на весь світ своїм чудовим смаком і якістю. Нотки солоду і злаків допомагають створити чудовий напій.


Протягом 170 років ми зробили багато відкриттів, якими з радістю ділимося з усім світом і по сьогоднішній день:

  • Саме вчені лабораторії Carlsberg відкрили pH шкалу, яка є вимірником якості і безпеки продуктів споживання в усьому світі.
  • Саме в лабораторії Carlsberg вперше вивели чисту культуру пивних дріжджів, що значно поліпшило якість продукту. Це відкриття зробило революцію в світовому пивоварінні.
  • Вчені лабораторії Carlsberg сприяли розвитку нового сорту ячменю, стійкого до кліматичних змін, що довше зберігає пиво свіжим і надає йому більш насичений смак.


Але ми ніколи не зупинялися на наукових досягненнях. Наш внесок неоціненний в області науки і мистецтва, спорту, зокрема футболу.

Рассказать друзьям:
Другие события
Рождественские бранчи в Липском. Рождественские праздники - любимое время ресторана «Липский».
Праздничные пироги и торты Наши пекари с любовью испекут для вас праздничные пироги и торты, чтобы новогодние поздравления были особенно теплыми.  
Ваш Новогодний стол Друзья, мы предлагаем вам провести новогодние и рождественские праздники в сопровождении любимых блюд и напитков из нашего ресторана.  
Все события Архив событий