рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІД МЕРЕЖІ РЕСТОРАНІВ «МИРОВАЯ КАРТА»

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас відсвяткувати День народження в одному з ресторанів мережі «Мировая Карта»!

День народження - улюблене і веселе свято. Радість цього дня завжди хочеться розділити з близькими та друзями.

З нагоди чудової події ми підготували  Happy Birthday Gift Certificate, який надає бонус на суму 500 грн. на кожні 2000 грн. вашого рахунку в будь-якому ресторані мережі «Мировая Карта».

Для того, щоб отримати сертифікат на електронну адресу, необхідно лише заповнити невелику аплікаційну форму на сайті. Подарунковий Сертифікат діятиме впродовж місяця з Дня народження у всіх ресторанах мережі «Мировая Карта».

Якщо Ви плануєте відсвяткувати День народження у дуже вузькому колі і сума рахунку складе менше 2000 грн, в ресторані буде підготовлений приємний комплімент - десерт, блюдо або пляшка хорошого вина.

Ми зробимо все можливе, щоб свято стало незабутнім для Вас і Ваших дорогих гостей!

Сертифікат дійсний в таких ресторанах мережі «Мировая Карта», м Київ:

Липський, вул. Липська, 15 • Міміно, вул. Спаська, 10а, • Marrakesh, вул. Сагайдачного, 24, • Sam’s Steak House, вул. Жилянська, 37, • Tequila House, вул. Спаська, 8а, • Golden Gate Pub, вул. Золотоворітська, 15, • Шинок, бул. Лесі Українки, 28в • Red Doors Bar, вул. Московська, 17

За додатковою інформацією звертайтеся в клієнт-сервіс «Мирової Карти» за телефоном: (044) 502 22 22 або напишіть на mailz@karta.ua

* Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на збір, обробку та зберігання своїх персональних даних в базі клієнтів мережі ресторанів «Мировая Карта».
 

Заповніть та надішліть цю форму для отримання бонусу
Розповісти друзям:
Події
Сніданок в День всіх закоханих! Так холодно, що хочеться тепла-тепла. Більше не можемо терпіти. Хочемо розповісти про найтепліший день в році - День закоханих.
П'ятничний dj-set в Marrakesh Приходьте в Marrakesh зарядитися драйвовими сетами від Dj 4BASS!
ДОРОГІ ГОСТІ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ, КОЛЕГИ! Нехай Новий рік 2018 буде яскравим, надихаючим, сповненим позитивних емоцій, професійних успіхів та сімейного тепла!  
Новорічні набори Tbiliso! Порадуйте своїх рідних та близьких грузинськими подарунками!  
Всі події Архів подій