рус укр eng
empty:general/soc
empty:general/phones_bottom
ПОДАРУНОК ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІД МЕРЕЖІ РЕСТОРАНІВ «МИРОВАЯ КАРТА»

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас відсвяткувати День народження в одному з ресторанів мережі «Мировая Карта»!

День народження - улюблене і веселе свято. Радість цього дня завжди хочеться розділити з близькими та друзями.

З нагоди чудової події ми підготували  Happy Birthday Gift Certificate, який надає бонус на суму 500 грн. на кожні 2000 грн. вашого рахунку в будь-якому ресторані мережі «Мировая Карта».

Для того, щоб отримати сертифікат на електронну адресу, необхідно лише заповнити невелику аплікаційну форму на сайті. Подарунковий Сертифікат діятиме впродовж місяця з Дня народження у всіх ресторанах мережі «Мировая Карта».

Якщо Ви плануєте відсвяткувати День народження у дуже вузькому колі і сума рахунку складе менше 2000 грн, в ресторані буде підготовлений приємний комплімент - десерт, блюдо або пляшка хорошого вина.

Ми зробимо все можливе, щоб свято стало незабутнім для Вас і Ваших дорогих гостей!

Сертифікат дійсний в таких ресторанах мережі «Мировая Карта», м Київ:

Marrakesh, вул. Сагайдачного, 24, • Sam’s Steak House, вул. Жилянська, 37, • Tequila House, вул. Спаська, 8а, • Golden Gate Pub, вул. Золотоворітська, 15

* Натиснувши кнопку «Відправити», я даю згоду на збір, обробку та зберігання своїх персональних даних в базі клієнтів мережі ресторанів «Мировая Карта».

 

Заповніть та надішліть цю форму для отримання бонусу
Розповісти друзям:
Події
Полуничний час настав! Вже з 12 квітня починаємо наш полуничний сезон.  
Сезонне меню від Шефа Порція чудового весняного настрою очікує вас в новому меню від Шеф-кухаря  Marrakesh.  
Устричний четвер у Marrakesh Щочетверга для справжніх гурманів в Ресторані Marrakesh діє спеціальна пропозиція – ви маєте можливість замовити 6 найсвіжіших устриць Atlantic №1 за 300 грн.
Друзі, ми раді знову сказати вам «ласкаво просимо»! Два місяці нас не було в гастрономічному ефірі столиці, але зараз ми повністю готові до наших з вами гучних обідів і вечерь!
Всі події Архів подій