gift mk
рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
Події
ГастроStory Сезон трюфеля 19 жовтня (четвер) та 20 жовтня (п’ятниця) о 19.00  «Липський» запрошує гостей на гастрономічні вечері, присвячені чорному і білому трюфелю.  
It's lunch o'clock at Marrakesh Насолоджуйтесь смачними і вигідними пропозиціями від Marrakesh!  
Нові бізнес ланчі В Sam's Steak House ми підготували нові страви та діє новий формат ланчів, ще більше страв на ваш вибір.  
Банкет в Ресторані «Marrakesh» Наближається сімейне свято, зустріч однокурсників або корпоратив?  
Нові гарячі та зігріваючі напої в Tequila House Почнемо з найпопулярнішої категорії гарячих напоїв - кави:
З вересня новий формат ланчів Tequila House Амігос, Шеф-кухар нашого ресторану Олександр Лук'яненко підготував абсолютно нові ланчі:
Традиції Марокко в Marrakesh Чекаємо на вас в Marrakesh - східній казці на Подолі!  
Всі події Архів подій
Ресторани Києва - мережа ресторанів Києва «Мировая Карта»

Ресторани Києва, які об'єднує група компаній «Мировая Карта», відрізняються, передусім, першокласним сервісом і кухнею, що здатна здивувати найвибагливіший смак. Вони представляють гастрономічні напрямки різних країн світу. У наших ресторанах Ви можете дізнатися, що таке справжній український ресторан, скуштувати кращі грузинські, мексиканські і східні страви. Наші паби славляться теплою атмосферою і холодним пивом, а справжній стейк подають в одному з перших стейк-хаусів Києва. Де б Ви не були, у заміському ресторані або в ресторані у центрі Києва, у вас завжди залишаться найприємніші емоції. Ми прагнемо до того, щоб ви знову і знову приходили в наші ресторани і відчували себе у нас як вдома!