gift mk
рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
Події
Новорічні корпоративи в Липському Друзі, поспішайте забронювати найзручніші дати для корпоративу вже зараз, адже часу залишилося зовсім небагато.  
Golden New Year Party 2018 Ніч з 31 грудня на 1 січня пропонуємо провести разом з Golden Gate Pub
Вечір блюзу Субота, 16 грудня 16 грудня запрошуємо Вас на красивий і емоційний вечір живої блюзової музики
Новий 2018 Рік По-Грузинськи – гаряче, весело, смачно! ВСТИГНИ ЗАРЕЗЕРВУВАТИ СВІЙ НАЙКРАЩИЙ НОВИЙ РІК)
Підпільний Стендап в Golden Gate Неділя, 17 грудня Не знаєш, як провести вихідні весело, маємо для тебе дуже цікаву пропозицію
Новорічний корпоратив в Marrakesh Колоритні та затишні зали, різноманітний вибір страв східної та середземноморської кухні, багата винна карта, більше 30 видів кальяну!
Вечеря в Липському Друзі, ми пропонуємо вам спробувати найкращі страви нового меню «Настрій подорожей» в трьох дегустаційних сетах.  
Live music at Marrakesh Приходьте насолодитися неймовірними емоціями!  
Всі події Архів подій
Ресторани Києва - мережа ресторанів Києва «Мировая Карта»

Ресторани Києва, які об'єднує група компаній «Мировая Карта», відрізняються, передусім, першокласним сервісом і кухнею, що здатна здивувати найвибагливіший смак. Вони представляють гастрономічні напрямки різних країн світу. У наших ресторанах Ви можете дізнатися, що таке справжній український ресторан, скуштувати кращі грузинські, мексиканські і східні страви. Наші паби славляться теплою атмосферою і холодним пивом, а справжній стейк подають в одному з перших стейк-хаусів Києва. Де б Ви не були, у заміському ресторані або в ресторані у центрі Києва, у вас завжди залишаться найприємніші емоції. Ми прагнемо до того, щоб ви знову і знову приходили в наші ресторани і відчували себе у нас як вдома!