gift mk
рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
Події
Жива музика щоп'ятниці По п'ятницях з 19.00 в Липському звучить жива музика
Тостадос у меню Tequila House Шеф-кухар Олександр Лук'яненко підготував для вас нові літні закуски - тостадос
ТОП 6 ЛІТНІХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД MARRAKESH Не пропустіть шанс скористатися літніми пропозиціями від Marrakesh, які ми підготували для наших гостей:  
Курортна п'ятниця Найпрекрасніший час літа - це відпустка
Нові сніданки в Липському Нові авторські сніданки від шефа Георгія Шаруєва чекають вас в ресторані Липський.  
Сезон дівич-вечорів в Marrakesh Весільна пора в розпалі і однією зі складових будь-якого весілля є правильно організований дівич-вечір.  
Освіжаючий обід Спекотний день в Києві - саме час для холодного супу, який чудово втамовує як голод, так і спрагу
Літо в City-zen café&bar Це літо вам запа м ’ятається не тільки новими треками David Guetta на сусідньому пляжі, але й новими  Ice-desert від City-zen café&bar.  
Всі події Архів подій
Ресторани Києва - мережа ресторанів Києва «Мировая Карта»

Ресторани Києва, які об'єднує група компаній «Мировая Карта», відрізняються, передусім, першокласним сервісом і кухнею, що здатна здивувати найвибагливіший смак. Вони представляють гастрономічні напрямки різних країн світу. У наших ресторанах Ви можете дізнатися, що таке справжній український ресторан, скуштувати кращі грузинські, мексиканські і східні страви. Наші паби славляться теплою атмосферою і холодним пивом, а справжній стейк подають в одному з перших стейк-хаусів Києва. Де б Ви не були, у заміському ресторані або в ресторані у центрі Києва, у вас завжди залишаться найприємніші емоції. Ми прагнемо до того, щоб ви знову і знову приходили в наші ресторани і відчували себе у нас як вдома!