рус укр eng
empty:general/soc
empty:general/phones_bottom
Час роботи: 08:00 — 23:00
Кількість
посадочних місць:
80 гостей
Резерв: +38 067 547 55 33
Проспект Перемоги, 3
+38 067 547 55 22
Проспект Московський (С.Бандери), 17/1

CITY • ZEN cafe & bar - це те місце, де можна забути про поспіх і знайти гармонію в чашці кави і щастя на тарілці. Місце, де зустрічаються протилежності і зникають протиріччя. Місце, де життя, згідно стародавнім вченням, знаходить свою справжню форму - мить, яка відбувається тут і зараз. CITY • ZEN - це те місце, де поринаєш в особливу атмосферу, яку ми ретельно і з любов'ю створювали саме для Вас.

Над неймінгом ми працювали спільно з українським журналістом і письменником Антоном Фридляндом, а більшість атрибутів інтер'єру - Made in Ukraine. Ми створили комфортне місце для ранкової кави і круасана, смачне і швидке місце для ланчу і зручне місце для pre-party з кращими коктейлями. Ми не хотіли зробити «просто ще одне кафе», ми хотіли створити щось особливе.

Наша команда поставила перед собою мету - варити найкращу каву в місті. Для цього після тривалих пошуків наш Шеф-бариста підібрав для нас кавові зерна, які ще зеленими привозять з Ефіопії, Кенії, Гватемали та Бразилії. Через півроку тривалої і копіткої роботи ми створили наш фірмовий бленд 2-х видів - CITY • ZEN strong і CITY • ZEN light. Ми самостійно обсмажуємо зерна у нашому ростері. Довіряємо це відповідальне завдання тільки найкращим українським обсмажувальникам, які використовують унікальні методики. У нашому меню є ситні пироги, супи, печеня, оригінальні сендвічі, врапи та круасани, легкі вегетаріанські салати і безглютенові страви. Справжні ласуни зможуть порадувати себе ніжними чізкейками та іншими неповторними десертами.

Кожен, хто прийде сюди, знайде свій «дзен». Час тут тече по-іншому: кожна хвилина наповнена змістом, а стрілки годинника відлічують тільки позитивні емоції. CITY • ZEN - твоє місто і твоє життя!

Все буде ОММ!
 

Події
Полуничний час настав! Вже з 12 квітня починаємо наш полуничний сезон.  
Сезонне меню від Шефа Порція чудового весняного настрою очікує вас в новому меню від Шеф-кухаря  Marrakesh.  
Устричний четвер у Marrakesh Щочетверга для справжніх гурманів в Ресторані Marrakesh діє спеціальна пропозиція – ви маєте можливість замовити 6 найсвіжіших устриць Atlantic №1 за 300 грн.
Друзі, ми раді знову сказати вам «ласкаво просимо»! Два місяці нас не було в гастрономічному ефірі столиці, але зараз ми повністю готові до наших з вами гучних обідів і вечерь!
Всі події Архів подій
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК