рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
Час роботи: 08:00 — 23:00
Кількість
посадочних місць:
80 гостей
Резерв: +38 067 547 55 33
Проспект Перемоги, 3
+38 067 547 55 22
Проспект Московський (С.Бандери), 17/1
Клієнт-сервіс: +38 (044) 502 22 22 info@karta.ua

CITY • ZEN cafe & bar - це те місце, де можна забути про поспіх і знайти гармонію в чашці кави і щастя на тарілці. Місце, де зустрічаються протилежності і зникають протиріччя. Місце, де життя, згідно стародавнім вченням, знаходить свою справжню форму - мить, яка відбувається тут і зараз. CITY • ZEN - це те місце, де поринаєш в особливу атмосферу, яку ми ретельно і з любов'ю створювали саме для Вас.

Над неймінгом ми працювали спільно з українським журналістом і письменником Антоном Фридляндом, а більшість атрибутів інтер'єру - Made in Ukraine. Ми створили комфортне місце для ранкової кави і круасана, смачне і швидке місце для ланчу і зручне місце для pre-party з кращими коктейлями. Ми не хотіли зробити «просто ще одне кафе», ми хотіли створити щось особливе.

Наша команда поставила перед собою мету - варити найкращу каву в місті. Для цього після тривалих пошуків наш Шеф-бариста підібрав для нас кавові зерна, які ще зеленими привозять з Ефіопії, Кенії, Гватемали та Бразилії. Через півроку тривалої і копіткої роботи ми створили наш фірмовий бленд 2-х видів - CITY • ZEN strong і CITY • ZEN light. Ми самостійно обсмажуємо зерна у нашому ростері. Довіряємо це відповідальне завдання тільки найкращим українським обсмажувальникам, які використовують унікальні методики. У нашому меню є ситні пироги, супи, печеня, оригінальні сендвічі, врапи та круасани, легкі вегетаріанські салати і безглютенові страви. Справжні ласуни зможуть порадувати себе ніжними чізкейками та іншими неповторними десертами.

Кожен, хто прийде сюди, знайде свій «дзен». Час тут тече по-іншому: кожна хвилина наповнена змістом, а стрілки годинника відлічують тільки позитивні емоції. CITY • ZEN - твоє місто і твоє життя!

Все буде ОММ!
 

Події
П'ятничний dj-set в Marrakesh Приходьте в Marrakesh зарядитися драйвовими сетами від Dj 4BASS!
ДОРОГІ ГОСТІ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ, КОЛЕГИ! Нехай Новий рік 2018 буде яскравим, надихаючим, сповненим позитивних емоцій, професійних успіхів та сімейного тепла!  
Новорічні набори Tbiliso! Порадуйте своїх рідних та близьких грузинськими подарунками!  
День Чачі кожний четвер в ресторані Tbiliso! Чача – це виноградна горілка, без якої неможливо уявите жодне грузинське застілля
Всі події Архів подій
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК