рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
КУЛІНАРНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Кулінарні майстер-класи проводяться по суботах з 12:00 до 15:00 в ресторані Sam's Steak House за адресою: вул. Жилянська, 37.

Вчитися готувати – не тільки корисна, а й захоплююча справа, особливо якщо робити це разом з шеф-кухарями ресторанів «Мировая Карта».

Тут практикуються в кулінарному мистецтві всі, кому це цікаво: досвідчені та початківці, дорослі й діти, чоловіки і жінки. На майстер-класах можна дізнатися, як виглядає ресторанна кухня, обговорити тонкощі приготування того чи іншого блюда з кухарями та учасниками майстер-класу.

Готуйте з колегами – смачний та корисний варіант проведення корпоративного заходу! Кулінарні майстер-класи – це найкращий подарунок для вашої команди! Замовляйте корпоративні майстер-класи на будь-яку кулінарну тематику!

Альтернатива телепроектам
На сьогоднішній день існує безліч кулінарних телепроектів, а в мережі інтернет та на полицях книжкових магазинів зберігаються мільйони рецептів. Але нічого з цього не може замінити присутності при створенні страв, живої участі у процесі, можливості тут же поставити запитання й розібратися в тому, що не зовсім зрозуміло. Це і шанс дізнатися секрети шеф-кухарів, які ніхто і ніколи не розповідав в ефірі, побачити на власні очі, як із простих інгредієнтів народжуються справжні шедеври ресторанної кухні, і самостійно їх приготувати.

Тренд сезону
Практика аматорських кулінарних курсів розповсюджена у всьому світі. Імениті кухарі найрозкішніших ресторанів проводять майстер-класи: можна згадати школу Aula Gastronomica в Барселоні, Le Cordon Bleu у Франції, The Bologna Buongusto Cooking School в Італії. Наші фахівці з національних кухонь різних країн світу розкажуть, покажуть і приготують разом з вами ті страви, які ви часто замовляєте в ресторані, але не наважуєтеся зробити їх власноручно.

Відповіді на ваші кулінарні запитання
Як приготувати вдома соковитий та м'який стейк? З чого складається соус «Цезар»? Якою буває справжня італійська паста? Як здивувати своїх гостей, не витративши півдня на підготовку святкового столу? Що таке сучасна подача страв? Запитань може бути скільки завгодно, і на всі ми можемо разом знайти відповідь.

Можливість чудово провести час
Давайте розглядати процес приготування їжі не як буденний, а як творчий, що не тільки дарує гарний настрій, але і приносить практичну користь. Участь у майстер-класах – це чудовий спосіб провести час зі своїми друзями або влаштувати незвичайне побачення, коли запрошують не в ресторан, а на «кухню» ресторану. Всі страви, приготовані вами, будуть подані до вашого столу. А сомельє розповість, яке вино найбільше підходить до тієї чи іншої страви і влаштує дегустацію кращих сортів.

Ми вибираємо найбільш популярні напрямки сучасної кухні - Італії, Франції, Індонезії, Японії. Крім того, ми розробили майстер-класи, присвячені середземноморській кухні, мистецтву приготування стейків, кухні для особливих моментів вашого життя.

Ви можете самі вирішувати, які страви вам хотілося б навчитися готувати. Зателефонуйте і скажіть про це за телефоном нашого Клієнт-сервісу: (044) 502 22 22, або напишіть листа за адресою info@karta.ua

Вартість квитка на кулінарний майстер-клас 600 грн.

Розповісти друзям:
Події
Су-шефи Noma готують в «Липському» У жовтні до Києва приїдуть Том Халпін (Tom Halpin) та Бо Клагстон (Beau Clugston), які раніше працювали су-шефами легендарного ресторану Noma
Нові бізнес ланчі В Sam's Steak House ми підготували нові страви та діє новий формат ланчів, ще більше страв на ваш вибір.  
З вересня новий формат ланчів Tequila House Амігос, Шеф-кухар нашого ресторану Олександр Лук'яненко підготував абсолютно нові ланчі:
Традиції Марокко в Marrakesh Чекаємо на вас в Marrakesh - східній казці на Подолі!  
Всі події Архів подій