рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
СЕРТИФІКАТ У РЕСТОРАНИ «МИРОВАЯ КАРТА» - НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК!

Ви хочете подарувати близькій людині, другу чи колезі унікальний Подарунок, але не впевнені в його смаках та вподобаннях?
Подарунковий Сертифікат в ресторан поєднує в собі і універсальність, і індивідуальність.
Для тих, хто робить подарунок, Сертифікат в ресторан мережі Мировая Карта - універсальний, його оцінять як колеги, так друзі і кохані. Адже похід у ресторан - насамперед, смачні враження та емоції, а отримати їх в подарунок приємно всім.
Індивідуальним Сертифікат є для одержувачів подарунка. Мировая Карта об'єднує багато ресторанів, і кожен з них - особливий, зі своєю атмосферою, інтер'єром, кухнею. Східний Marrakesh, грузинський Міміно, мексиканський Tequila House, аристократичний Липський Особняк - нехай обере адресат!
Ми пропонуємо декілька видів подарункових сертифікатів у ресторани групи компаній «Мировая Карта», які відрізняються закладами, де їх можна використовувати. Ви можете вибрати той варіант, який Вам найбільш підходить:

  • Подарункові Сертифікати в ресторани мережі «Мировая Карта», які діють в таких закладах, як: Липський, Sam's Steak House, Міміно, Tequila House, Шинок, Golden Gate Pub, Розгуляєво, Marrakesh, Red Doors.
  • Подарункові Сертифікати в ресторани сучасної японської кухні «Сушия», повний список закладів доступний за посиланням
  • Подарункові Сертифікати в піцерії il Molino, повний список закладів доступний за посиланням
  • Подарункові Сертифікати в Buddha-bar Kiev

Для замовлення подарункових сертифікатів використовується єдиний канал - Клієнт-сервіс Мирової Карти: (044) 502 22 22.

З питань корпоративних закупівель, а також для укладення договорів звертайтеся до аккаунт-менеджеру B2B відділу Олександри Кальчу: (093) 680 04 44./

C повагою до Вашого апетиту,
група компаній «Мировая Карта»!

Розповісти друзям:
Події
Су-шефи Noma готують в «Липському» У жовтні до Києва приїдуть Том Халпін (Tom Halpin) та Бо Клагстон (Beau Clugston), які раніше працювали су-шефами легендарного ресторану Noma
Нові бізнес ланчі В Sam's Steak House ми підготували нові страви та діє новий формат ланчів, ще більше страв на ваш вибір.  
З вересня новий формат ланчів Tequila House Амігос, Шеф-кухар нашого ресторану Олександр Лук'яненко підготував абсолютно нові ланчі:
Традиції Марокко в Marrakesh Чекаємо на вас в Marrakesh - східній казці на Подолі!  
Всі події Архів подій