рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
СЕРТИФІКАТ У РЕСТОРАНИ «МИРОВАЯ КАРТА» - НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК!

Ви хочете подарувати близькій людині, другу чи колезі унікальний Подарунок, але не впевнені в його смаках та вподобаннях?
Подарунковий Сертифікат в ресторан поєднує в собі і універсальність, і індивідуальність.
Для тих, хто робить подарунок, Сертифікат в ресторан мережі Мировая Карта - універсальний, його оцінять як колеги, так друзі і кохані. Адже похід у ресторан - насамперед, смачні враження та емоції, а отримати їх в подарунок приємно всім.
Індивідуальним Сертифікат є для одержувачів подарунка. Мировая Карта об'єднує багато ресторанів, і кожен з них - особливий, зі своєю атмосферою, інтер'єром, кухнею. Східний Marrakesh, грузинський Міміно, мексиканський Tequila House, аристократичний Липський Особняк - нехай обере адресат!
Ми пропонуємо декілька видів подарункових сертифікатів у ресторани групи компаній «Мировая Карта», які відрізняються закладами, де їх можна використовувати. Ви можете вибрати той варіант, який Вам найбільш підходить:

  • Подарункові Сертифікати в ресторани мережі «Мировая Карта», які діють в таких закладах, як: Липський, Sam's Steak House, Міміно, Tequila House, Шинок, Golden Gate Pub, Розгуляєво, Marrakesh, Red Doors.
  • Подарункові Сертифікати в ресторани сучасної японської кухні «Сушия», повний список закладів доступний за посиланням
  • Подарункові Сертифікати в піцерії il Molino, повний список закладів доступний за посиланням
  • Подарункові Сертифікати в Buddha-bar Kiev

Для замовлення подарункових сертифікатів використовується єдиний канал - Клієнт-сервіс Мирової Карти: (044) 502 22 22.

З питань корпоративних закупівель, а також для укладення договорів звертайтеся до аккаунт-менеджеру B2B відділу Олександри Кальчу: (093) 680 04 44./

C повагою до Вашого апетиту,
група компаній «Мировая Карта»!

Розповісти друзям:
Події
П'ятничний dj-set в Marrakesh Приходьте в Marrakesh зарядитися драйвовими сетами від Dj 4BASS!
ДОРОГІ ГОСТІ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ, КОЛЕГИ! Нехай Новий рік 2018 буде яскравим, надихаючим, сповненим позитивних емоцій, професійних успіхів та сімейного тепла!  
Новорічні набори Tbiliso! Порадуйте своїх рідних та близьких грузинськими подарунками!  
День Чачі кожний четвер в ресторані Tbiliso! Чача – це виноградна горілка, без якої неможливо уявите жодне грузинське застілля
Всі події Архів подій