рус укр eng
Клієнт-сервіс: +38 044 502-22-22
ПРЕМІУМ-ЖУРНАЛ «СО ВКУСОМ»

Журнал «Со Вкусом по всему миру» заснований групою компаній «Мировая Карта».

«Со Вкусом» (The Tasteful - eng) – це luxury-видання про luxury-напрямки. На його сторінках досвідчені мандрівники і найвибагливіші гурмани, знавці високої кухні та великих вин, подібно до авторитетних експертів путівників Michelin або Gault Millau, рекомендують найкраще й улюблене.

Наш стильний гід по світу розкоші виходить на початку кожного сезону, присвячуючи докладні та цікаві статті всім сферам і проявам dolce vita – від першокласних готелів і шедеврів ювелірного мистецтва до легендарних автомобілів та корпорацій, що досягли запаморочливих висот у бізнесі.

«Со Вкусом» сповідує справжні цінності – ми розповідаємо не лише про рідкісні й унікальні речі, але і про людей, які їх створюють, талантів і геніїв, лідерів думки і кумирів.

Читачі «Со Вкусом» завжди відкриті новим враженням та відчуттям. Вони люблять ділитися досвідом не менше, ніж поповнювати свій багаж емоцій і знань. Вони – люди зі смаком до життя, трендсетери і космополіти.

Кожен номер нашого журналу – це незабутня подорож. Запрошуємо Вас стати її учасником!

Співпраця з журналом:

Олена Жадько
Керівник проекту
Elena@karta.ua

 

 

Розповісти друзям:
Події
П'ятничний dj-set в Marrakesh Приходьте в Marrakesh зарядитися драйвовими сетами від Dj 4BASS!
ДОРОГІ ГОСТІ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ, КОЛЕГИ! Нехай Новий рік 2018 буде яскравим, надихаючим, сповненим позитивних емоцій, професійних успіхів та сімейного тепла!  
Новорічні набори Tbiliso! Порадуйте своїх рідних та близьких грузинськими подарунками!  
День Чачі кожний четвер в ресторані Tbiliso! Чача – це виноградна горілка, без якої неможливо уявите жодне грузинське застілля
Всі події Архів подій