Час роботи: 11:00 - 01:00
Кількість
посадочних місць:
150 гостей
Резерв: +38 (044) 235 51 88

ggpub@karta.ua

Клієнт-сервіс: +38 (044) 502 22 22 info@karta.ua

Якщо у вас запитають, де знайти Ірландію в столиці України, можете сміливо відповідати, що вона знаходиться в історичному центрі Києва - прямо навпроти Золотих Воріт. Ім'я їй - Golden Gate Pub. Це перший заклад в столиці, витриманий в ірландських традиціях. Адже ще 15 років тому мало хто в нашому місті знав, що таке справжній паб. Golden Gate Pub придумав істинний ірландець, а відкрила мережа ресторанів  «Мирова Карта». Вони привнесли сюди всі канони жанру і задали моду на паби в українській столиці.
У січні 2017 року ресторан постав перед гостями в новому образі. Тепер, увійшовши в ці двері, ви думками і душею перенесеться на батьківщину пабів. При вході ви побачите телефонну будку в кольорах ірландського прапора. Не забудьте зателефонувати друзям і покликати на футбольний матч і келих пива! Потім обов'язково сфотографуйте в новій фотозоні праворуч від телефонної будки. Тут можна відчути себе справжнім ірландцем, примірявши елементи національних костюмів.
За баром панує непередавана атмосфера веселощів і дружби. Серед наших постійних гостей є корінні іноземці, так що тут можна не тільки приємно провести час, а ще й підтягнути знання іноземних мов.
З думкою про вас ми створювали нове меню. Вишукані страви порадують будь-якого гурмана! У нас все дуже смачно, швидко і якісно!
Вас також порадує оновлений green room, більшу кількість екранів і величезний проектор. Тепер вболівати за улюблені команди буде ще приємніше! І до речі, наші красуні-офіціантки теж змінили імідж.
Щоп'ятниці та щосуботи в нижньому залі нашого пабу виступають популярні кавер-бенди Києва. Ви точно не залишитеся байдужими! Але Golden
Gate Pub приготував сюрпризи не тільки для меломанів: у нас з'явилася своя маленька бібліотека. Тут ви можете знайти книги на різних мовах і провести час за читанням в затишній обстановці.

Golden Gate Pub - це місце з особливою атмосферою. Кожен знайде для себе те, за що полюбить це місце і повернеться сюди неодноразово. Чекаємо вас в нашій маленькій Ірландії!

Більше 20 сортів пива
Більше 20 сортів пива
Спортивні трансляції
Спортивні трансляції
Жива музика вечорами
Жива музика вечорами
Бізнес-ланч: 12:00-16:00
Бізнес-ланч: 12:00-16:00
12 шірокофоматних плазм
12 шірокофоматних плазм
Події
Ідеальна акція - віскі у подарунок М'ясо і віскі - ідеальне поєднання, особливо в холодну погоду
П'ятничний dj-set в Marrakesh Приходьте в Marrakesh зарядитися драйвовими сетами від Dj 4BASS!
ДОРОГІ ГОСТІ, ДРУЗІ, ПАРТНЕРИ, КОЛЕГИ! Нехай Новий рік 2018 буде яскравим, надихаючим, сповненим позитивних емоцій, професійних успіхів та сімейного тепла!  
Новорічні набори Tbiliso! Порадуйте своїх рідних та близьких грузинськими подарунками!  
Всі події Архів подій
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК