Час роботи: 08.00 - 24.00
Кількість
посадочних місць:
300 гостей
Резерв: + 38 (044) 254 00 90 + 38 (067) 502 03 54 lipsky@karta.ua
Клієнт-сервіс: +38 (044) 502 22 22 info@karta.ua

Липський
НОВА ІСТОРІЯ


КОРОТКО
Легендарний київський ресторан змінює правила і знову дивує! Нове меню, новий інтер'єр, новий формат. Під одним дахом, у самому серці столичних Липок, «Липський» об'єднав класику і модерн. Мистецтво сучасної гастрономії та авторські десерти take away, творчий простір і традиційну розкіш банкетів, винні дегустації та dj-сети, вишуканий ресторан і стильне міське кафе. Тут роблять селфі і укладають за обідом контракти, снідають з батьками і вечеряють у гомінкій компанії друзів. «Липський» завжди відкритий. Відкритий всьому новому та надзвичайному. Як і рідний Києв - старий, знайомий, затишний, але завжди трендовий.

У ДЕТАЛЯХ
Легендарний ресторан сучасної гастрономії. Задовго до ресторанного буму «Липський» був законодавцем моди і стилю. Впізнавана кухня, видатна карта вин та оригінальний інтер'єр. Ці три незмінні складові тепер дивують по-новому.

Інтер'єр
Старий ресторан відкрився в 2002 році у стінах київського особняка XIX століття. У 2016 його класичний інтер'єр перетворився – став більш легким та сучасним, але в ньому все одно вгадується колишній «Липський». Всередині історичної будівлі органічно співіснують скляні бокси і жива зелень, сяючі латунні елементи й іронічна колористика поп-арт.

«Липський» зустрічає гостей демократичним міським кафе з кондитерської вітриною і супроводжує до головного залу ресторану з відкритою кухнею робата-гриль. У другому залі створено всі умови для закритих заходів на вищому рівні - ділових переговорів, public talks, майстер-класів, прес-конференцій. Тут переважає модерн з елементами класики - старовинний камін гармонійно межує зі стіною для відеотрансляцій.

Вино
З моменту відкриття винна колекція «Липського» - поза конкуренцією серед українських ресторанів. Уже п'ять разів авторитетний журнал Wine Spectator відзначав винну карту ресторану. Два келихи Wine Spectator отримані «Липським» у 2016 році.

Кухня
Сучасна гастрономія, основу якої створюють авторські розробки і рецепти, інноваційні технології та світовий досвід. Перевага віддається локальним фермерським продуктам виняткової якості. В меню «Липського» молодий талановитий шеф-кухар Георгій Шаруєв пропонує несподівані поєднання - наприклад, макрель з антонівськими яблуками або севіче із білого амура з карпатськими опеньками, створює цукати з коренеплодів і відтіняє солодкість полуничного чізкейку кислинкою червоного ревеню. «Липський» першим серед українських ресторанів запровадив традицію гастрономічних вечерь і успішно її продовжує. Сюди приїжджають найкращі шефи планети. Георгій Шаруєв вже встиг попрацювати тут з Массімо Боттура, шеф-кухарем №1 в рейтингу The World's 50 Best Restaurants 2016.

Але сьогодні «Липський» - не тільки haute cuisine. Це міський кафе-ресторан. І не має значення, зайдете ви на вечерю-перформанс від зірки світової гастрономії або просто заглянете на сніданок з ніжними сирниками і какао - тут завжди буде затишно й гостинно. Тому що «Липський» - це і є Київ. Рідний, відкритий новому, готовий дивувати завжди.

Детальніше на нашому сайті www.lipsky.com.ua

 

 
 
 

 


ГастроStory з найкращими шефами світу
ГастроStory з найкращими шефами світу
Власна пекарня і кафе
Власна пекарня і кафе
Смачні сніданки
Смачні сніданки
Видатна колекція вин
Видатна колекція вин
Окрема зала для конференцій
Окрема зала для конференцій
Події
Вечеря в Липському Друзі, ми пропонуємо вам спробувати найкращі страви нового меню «Настрій подорожей» в трьох дегустаційних сетах.  
Сертифікат у подарунок Подаруйте справжнє свято, позитивні емоції і смачні враження коханим, друзям та колегам.  
Нове меню в Липському. Настрій подорожей У новому гастрономічному сезоні шеф-кухар Липського Георгій Шаруєв представляє оновлене меню «Настрій подорожей»
Кава, какао і бейгли «з собою» Друзі, асортимент нашого затишного кафе поповнився новими пропозиціями:  
Всі події Архів подій
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК