empty:general/phones_bottom
Час роботи: C 11.00 до 23.00
Кількість
посадочних місць:
300 гостей
Резерв: + 38 (044) 285 57 77 shinok@karta.ua

Уже сім років ресторан «Шинок» є візитною карткою української кухні серед іноземців та улюбленим місцем самих українців. П'ять залів різної тематики виконані сучасному в еко-стилі. Головна ідея інтер’єру — українська етно-естетика, притому справжня, не бутафорська. За допомогою натуральних матеріалів — льону, глини, дерева — тут відтворено атмосферу української природи, затишного домашнього осереддя.

Нове меню включає страви різних регіонів України, як традиційні, так і сучасні, до складу яких входять інгредієнти, характерні для української кухні. Особливість кухні ресторану — використання місцевих якісних продуктів. Саме тому меню регулярно оновлюється, поповнюючись сезонними стравами. Завітавши до ресторану, Ви можете спробувати справжні бочкові соління, 7 видів українського сала та найсмачніший у Києві борщ. А ще — посмакувати домашні наливочки, серед яких — журавлинівка, хріновуха та вишнівка!

У ресторані-майстерні «Шинок» можна не тільки скуштувати смачну їжу з натуральних продуктів, але й долучитися до сучасного українського мистецтва, адже тут постійно проходять виставки молодих художників, гончарів, дизайнерів.

Подробиці на сайті ресторана Шинок 

 

Події
Полуничний час настав! Вже з 12 квітня починаємо наш полуничний сезон.  
Сезонне меню від Шефа Порція чудового весняного настрою очікує вас в новому меню від Шеф-кухаря  Marrakesh.  
Устричний четвер у Marrakesh Щочетверга для справжніх гурманів в Ресторані Marrakesh діє спеціальна пропозиція – ви маєте можливість замовити 6 найсвіжіших устриць Atlantic №1 за 300 грн.
Друзі, ми раді знову сказати вам «ласкаво просимо»! Два місяці нас не було в гастрономічному ефірі столиці, але зараз ми повністю готові до наших з вами гучних обідів і вечерь!
Всі події Архів подій
ЗАЛИШИТИ ВІДГУК